Przejdź do treści

Wizualizacja 360° produktu

Wyższy poziom sprzedaży produktów w twoim zasięgu!

 

Planet B2B wprowadziło w swoich sklepach internetowych możliwość prezentacji swoich towarów za pomocą zdjęć w formacie 360. Pozwala na interaktywny sposób przedstawienia tego, czego firmy naszych klientów, z którymi współpracujemy mają do zaoferowania.

Dzięki temu rozwiązaniu przyszły kupujący będzie w stanie zobaczyć więcej szczegółów przed swoim zakupem.

 

Jakie możliwości stawia przed Tobą i twoją firmą to rozwiązanie?

 

Szerszy obraz oraz większe zaangażowanie twoich klientów

 

W momencie, w którym na twojej stronie znajduje się opcja podglądu produktu w pełni sami odwiedzający twoją stronę spędzą na niej więcej czasu przeglądając całość tego co masz do zaoferowania. Dodatkowo takie rozwiązanie zwróci uwagę na ten ciekawy detal.

 

Ciekawy sposób przedstawienia oraz więcej widocznych szczegółów

 

Wracając do poprzedniego aspektu zainteresowania klienta tym rozwiązaniem, należy zwrócić uwagę na sam fakt demonstracji produktu, który pozwoli nam się wyróżnić w skali reszty stawki. Również wizualizacja artykułu w 360 stopni pozwoli na ograniczenie ilości tekstu na stronie, gdyż ona sama za siebie będzie odpowiadać.

 

Mniejsze wątpliwości = mniej zwrotów produktów

 

Kiedy twoi klienci będą w stanie zobaczyć to co chcą od Ciebie pozyskać i zobaczą całość towaru spowoduje to ograniczenie przyszłych niezadowolonych, bądź zawiedzionych klientów.

 

Nie zastanawiaj się już dłużej i skorzystaj z tej możliwości w Planet B2B.

 

Poniżej zobaczcie, w jaki sposób prezentuje się takowa opcja na stronie jednego z naszych partnerów, firmy Atat

atathttps://www.atat.pl/000236-styczniki-i-termiki/stycznik-mocy-lc1d18p7-18a-230v-3p-9kw-ac3-18a-5060hz-1nc1no-schneider,550708.html